Denná doba, kedy ženy s najväčšou pravdepodobnosťou majú orgazmus

3 min read
Pošli s láskou ďalej

„Ešte, pridaj, pritlač! Aáááach!“ Práve toto vám uniká? Poponáhľajte sa av práci skončite skôr. Ideálna doba, kedy ženy s najväčšou pravdepodobnosťou prežívajú orgazmus, je od večera dosť vzdialená!

Orgazmus je účinným ukazovateľom sexuálneho potešenia a blaženou reakciou na stimuláciu erotogénnych zón. Žiaľ, niektoré štúdie, ktoré sa zaoberali sexuálnym správaním jednotlivcov i párov, odhalili, že muži zažívajú vyvrcholenie pri pohlavnom styku oveľa častejšie ako ženy . Pre to má angličtina názov „rodová medzera orgazmu“. Ostatne, mnoho vecí môže brániť sexuálnym pôžitkom. Napriek tomu aj tak existuje najvhodnejšia denná doba na pokusy!

Tieto potraviny vám na jeseň znižujú imunitu

Magická hodina
Čiary, máry, fuk! Pokiaľ vám pracovný čas končí o 14. hodine, ste na pol cesty za nebývalou rozkošou. Odložte nákup, dajte si sprchu a uvoľnite sa, zvyšok zariadi príroda. Okolo tretej hodiny popoludňajšej ženy majú vysoké hladiny kortizolu. Ten sa vyplavuje pri negatívnych myšlienkach a nie je tajomstvom, že pod jeho vplyvom slabne erotické libido. Na druhej strane kortizol robí človeka energickejším, akčnejším a prístupnejším k experimentom .

Inými slovami, ak premôžete pôvodnú nechuť a zvediete milenca, u ktorého v rovnakom čase dochádza k nárastom estrogénu, takže je vnímavejší voči vašim sexuálnym potrebám, môže to klapnúť. Venujte sa stimulácii klitorisu, gombíka slasti, alebo dajte prednosť rozmaznávaniu bodu B – prstami či erotickou pomôckou. A doprajte si priestor.

Lubrikujte klin a osedlajte žrebca
Väčšina žien, než vyvrcholí, potrebuje trochu času. Dobrá predohra, orálny sex či stimulácia bradaviek to zariadi. Alebo snáď vhodná pozícia? Podľa štatistík vyvrcholenie prichádza najčastejšie v polohe na koníčka (žena sedí v kolenách tvárou v tvár partnerovi), pretože dochádza k prirodzenej stimulácii klitorisu (4).

Čo ak vám popoludní nevyhovuje?
Nanešťastie, veliteľský čas 15.00 je pre väčšinu ľudí, ktorí by sa chceli pomilovať, nedostihnuteľným snom. Pokiaľ váš šéf nie je neuveriteľne cool a nechápe hodnotu intimity, budete si musieť erotickú schôdzku naplánovať na inokedy. Ďalším ideálnym „oknom“ je pol ôsmej ráno, teda asi 45 minút po prebudení. Muži aj ženy majú po nočnom odpočinku väčšiu energiu aj výdrž, je teda možné, že sa na vrchol prepracujú ľahšie (3).

Zdroje: www.ink.springer.com

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours