Pellegrini robí len tanečky, Danko je fejkový vlastenec, reaguje Korčok

2 min read
Pošli s láskou ďalej

Ivan Korčok tvrdí, že s koalíciou „zostáva“ Peter Pellegrini. Rovnováha aj protiváha voči vláde bude kľúčovou témou prezidentských volieb. Deklaruje, že je pripravený spolupracovať so štátnikom kabinetu Roberta Fica.

Tlačovú konferenciu predsedu parlamentu Petra Pellegriniho označil prezidentský kandidát a bývalý minister zahraničia Ivan Korčok za „tanečky“. „Je jasné, že bude kandidovať, aj keď ju oficiálne ohlási o dva týždne,“ povedal.

Tvrdí, že Pellegrini „zostáva s koalíciou“. „Kľúčovou témou bude rovnováha aj protiváha voči vláde,“ dodal. Je však pripravený s kabinetom Roberta Fica ako štátnik spolupracovať.

Oznámil Ivan Korčok pokračovanie svojej cesty po Slo

vensku. „Do Nových Zámkov, Levíc, Martina a Prievidze pôjdem,“ informoval prezidentský kandidát. „O rovnováhu pôjde v týchto voľbách,“ tvrdí.

„Fejkoví vlastenci sa hlásia o slovo,“ povedal na margo konania predsedu SNS Ivan Korčok. Andrej Danko zbiera podpisy na svoju kandidatúru, podľa neho je to „truc voči Pellegrinimu“.

Termín prvého kola prezidentských volieb na 23. marca vyhlásil dnes šéf parlamentu Pellegrini. Potvrdil, že sám chce kandidovať, čo oficiálne oznámi 19. januára.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours